O nas

S4F to witryna skierowana do branży mody, w tym do mody e-commerce. Pomysł na markę wziął się z zamiłowania do mody, sportu, mody sportowej oraz języków obcych. Jest też wynikiem obserwacji rozwoju polskiego rynku mody oraz związanej z nim sprzedaży. Dzięki naszym obserwacjom i doświadczeniu stworzyliśmy kompleksowe i inspirujące medium, przekształcając stronę OUTFITstyling w portal services4fashion.eu, dedykowany m.in. usługom dla branży fashion.

Poza ofertą wybranych usług, świadczonych dla branży, piszemy relacje z wydarzeń branżowych, dostarczamy wiedzę oraz przedstawiamy Państwu ciekawostki i nowinki, jak i aktualne doniesienia z polskiego i niemieckiego rynku mody, do którego zalicza się również sektor mody sportowej. Najciekawsze, wybrane kolekcje ubrań prezentujemy i promujemy w przygotowanych przez nas stylizacjach, które tworzymy na podstawie profesjonalnych zdjęć. Pośredniczymy w sprzedaży Państwa kolekcji, bądź wybranego asortymentu marek odzieżowych. Proponujemy też skorzystanie z różnych form promocji czy możliwości umieszczenia reklamy Państwa marki lub firmy na stronie głównej naszego serwisu lub na blogu.

Szczególną uwagę przykładamy do sprawnej i profesjonalnej obsługi naszych klientów, zindywidualizowanej oferty i wyceny usług. Stawiamy także na dostępność, wygodę i skuteczność. Nasi klienci cenią nas za rzetelność, solidność i fakt, że można nam zaufać. We współpracy z klientami kierujemy się zadowoleniem i satysfakcją klienta. Doceniamy lojalność naszych klientów i długoterminową współpracę.

Pomysłodawczynią i założycielką marki jest Anna Pruszkowska.

Z wykształcenia tłumacz i lektor języka niemieckiego, z pasji stylista i przedsiębiorca. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z klientem, potrafi wyczuwać potrzeby i przewidywać trendy, a ponad wszystko otacza swoich klientów dedykowaną opieką. Miłośniczka dobrego stylu, poczucia estetyki i harmonii. Nastawiona na cel i działanie. Ceni skuteczność, dobrą organizację pracy, sprawne dążenie do efektów i owocną współpracę. Dostrzega potencjał w ludziach i potrafi połączyć ich zasoby do pracy grupowej. W stylizacjach najbardziej pociąga ją praca na zdjęciach produktowych i przy sesjach zdjęciowych oraz wizualizacje dla magazynów bądź portali z modą. Jej zdaniem: ”Moda to twórczość, wyobraźnia, kreatywność i kolory, a język to słowny opis widzianych i utrwalonych zdjęciami obrazów”.