Oto trendy kolorystyczne w modzie ulicznej i sportowej na sezon jesień /zima 2020-21:

1. IVORY & BLACK

Oprócz klasycznej wersji black/white i grey/white, czarny dołącza do ivory i cream w bardziej wyszukanych kombinacjach kolorystycznych stosownych dla lśniącej wiskozy oraz czystych wzorów geometrycznych na nylonowych tkaninach.

 

2. CAMEL & BLUE COLOUR COMBO

Camel & blue to zimno zielone połączenie kolorów. Camel tworzy wzory graficzne, na ciemnym niebieskim tle. Kratka i pepitka ważne dla spodni, płaszczy z wełny i bawełny, czy niewyraźnych i nieokreślonych żakardowych efektów.

 

3. NATURAL SHADES

Tonacje neutralne, od kremu do czekoladowych brązów. Proste wzory na tkaninach wełniano-lnianych dające efekt kontrastów pomiędzy kolorami.

 

4. GREEN TONES: MASTIC – MOSS – MUD

Zielone tonacje zainspirowane naturą: mech, błoto, żywica w połączeniu z szarością i czernią tworzą idealne efekty dla stretchowych spodni, farbowanych, bawełnianych kurtek, marynarek i płaszczy.

 

5. RAW SURFACE – ASPHALT

Paleta szarości to interpretacja szorstkich i nieregularnych powierzchni, dekatyzowanych lub frezowanych, rustykalnych włókien oraz czarnej żywicy.

 

Trendy w SPORTS and STREET WEAR dostępne są pod adresem:

https://www.italtextrends.com/catalogue/trend-books-en/casual-fabric-trend-books/sports-and-street-wear-en

 

Opracowanie:

Anna Pruszkowska

Źródło:

https://de.fashionnetwork.com/tendances/tendance/1139382,Italtex-Colour-inspirations-for-Sports-and-Street-Wear-Autumn-Winter-2020-21.html#utm_source=newsletter&utm_medium=email